• Oferty
  • Wszystkie ofertyRadomLogistykaKierowcaKierowca kat. C
    Kierowca kat. C
    new
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. C+E

    karta kierowcy

    Opis stanowiska

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom

    Twój zakres obowiązków:

    ·       Terminowe dostarczanie towarów do klienta,

    ·       Załadunek i rozładunek przewożonego towaru,

    ·       Odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji,

    ·       Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów,

    ·       Dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

    Nasze wymagania:

    ·       Prawo jazdy kat. C,

    ·       Doświadczenie w transporcie towarów,

    ·       Karta kierowcy,

    ·       Uprawnienia na przewóz rzeczy,

    ·       Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).

    To oferujemy:

    ·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    ·       Wynagrodzenie: podstawa + premia,

    ·       Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

    o   Prywatna opieka medyczna Medicover,

    o   Ubezpieczenie grupowe,

    o   Karty sportowe,

    o   Paczki i bony na Święta,

    o   Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

    o   Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

    ·       Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę).

    ·       Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

    ·       Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.