return to list

🤓 (Junior) Marketing Automation Specialist

Undisclosed salary

🌍 FERA Sp z o.o. | Czechowa 36, Wrocław

🖥 http://www.fera.pl

#ecommerce, #MA, #MarketingAutomation

W FERA kochamy zwierzęta, dlatego naszą misją jest dbanie o to, żeby każdy zwierzak był zdrowy, szczęśliwy i miał pełny brzuszek. Od momentu powstania w 2014 roku pracujemy nad tym, aby się ciągle rozwijać i wyznaczać nowe standardy w opiece nad zwierzętami.

Jesteśmy dumni z tego, że plasujemy się w czołówce największych i najszybciej rozwijających się sklepów internetowych z produktami dla zwierząt w Polsce. Dysponujemy nowoczesnym centrum logistycznym, wykorzystujemy marketing automation, big data i personalizację, co sprawie że sprzedaż online jest prowadzona bardzo efektywnie.

Z sukcesem funkcjonujemy na 7 rynkach europejskich. Dostarczamy klientom jedną z najszerszych ofert: ponad 13 000 produktów dla zwierząt, w tym 3 marki własne na wyłączność.

Dążymy  do jakości i doskonałości w naszej pracy i relacjach zawodowych. Stawiamy na dynamiczne i elastyczne podejście oraz na ludzi, którzy pracując z nami mają realny wpływ na przyszłość oraz ciągły rozwój firmy.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego tak bardzo cieszą nas pozytywne reakcje i opinie na temat zakupów na fera.pl. Zdobywane rokrocznie nagrody dają nam satysfakcję, ale też motywację, żeby jeszcze mocniej pracować nad tym, aby Klienci mogli nam zaufać i dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby ich nigdy nie zawieść.

 

          W związku z dynamicznym rozwojem naszych aktywności marketingowych poszukujemy osób na stanowisko
                                                               (Junior) Marketing Automation Specialist.
 
Twoim zadaniem będzie:


Szukamy Ciebie, jeżeli:

   
Mile widziana znajomość html, css, js i/lub doświadczenie przy rozwiązaniach typu SaaS, Google Tag Manager, SQL,
   
Możemy zaoferować Ci:


Pracujemy we Wrocławiu. 

Rekrutację przeprowadzamy zdalnie.