return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Future Collars | Bukowińska 24d/7, Warszawa

🖥 https://futurecollars.com/

#technologia, #sprzedaż, #sales

FUTURE COLLARS to innowacyjna szkoła online dla osób chcących wejść do świata IT. To także miejsce pozyskiwania kompetencji cyfrowych dla osób pracujących w dziedzinach, w których technologia staje się codziennym narzędziem do działania.

Transformacja cyfrowa ma ogromny wpływ na zmiany kompetencyjne na rynku pracy, dlatego naszą misją jest zapewnienie rozwoju i bezpiecznej przyszłości każdemu człowiekowi w świecie nowych technologii. Wspieramy w realizacji szybkiej ścieżki rozwoju i w znalezieniu zatrudnienia w IT.

Śledzimy trendy zatrudnienia i dostosowujemy ofertę kursów, by odpowiadała wymaganiom rynku pracy. Oprócz profesjonalnych kursów programowania znajdziesz u nas kursy tj. m.in UX design, Power BI czy Scrum Master.

Nauka w Future Collars odbywa się na platformie e-learningowej pod stałą opieką doświadczonych praktyków -  Mentorów. Prowadzą oni lekcje online na żywo i wspierają kursantów poradami podczas konsultacji indywidualnych.  

Mamy już ponad 1300 zadowolonych absolwentów, którzy skorzystali z 12 różnych kursów z obszarów IT, prowadzonych przez ponad 30 mentorów. Prowadzimy projekty reskilling/upskilling oraz outplacementu dla największych firm w Polsce.

Ty również możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu przyszłości Future Collars jako

Specjalista ds. Sprzedaży
miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Co wyróżnia to stanowisko? 


Twoje zadania:


Twoje kompetencje:


W Future Collars możesz liczyć na: