return to list

🤓 Head of Sales / Senior Sales Executive

12 000 - 20 000 PLN netto

🌍 Gecko Dynamics sp. z o.o. | Wadowicka 8i, Kraków

🖥 http://geckodynamics.com

#sales, #headofsales, #krakow

Gecko Dynamics, dynamicznie rozwijający się software house z biurem w Krakowie szuka ambitnego Sprzedawcy doświadczonego w konsultowaniu rozwiązań IT, który pomoże w dalszym wzroście firmy poprzez przejęcie roli Head of Sales, czyli pracy sprzedawcy i jednoczesnego budowania od zera własnego zespołu sprzedażowego.

Kim jesteśmy:

Jesteśmy software housem z główną siedzibą w Krakowie, posiadającym również biura sprzedażowe w Vancouver i Londynie oraz specjalizację w konkretnych dziedzinach, zarówno typach projektów, technologiach i branżach z którymi pracujemy.

W 2019 roku firma otrzymała tytuł Best Software Development Partner in Central Europe w prestiżowym konkursie Global Startup Awards.

Kogo szukamy:

Poszukujemy osoby doświadczonej w konsultowaniu i doradzaniu klientom w zakresie customowych rozwiązań IT, która obejmie rolę Senior Sales Executive, aby równolegle z zamykaniem deali budować także samodzielnie dział sprzedaży i przekształcać swoją rolę w Head of Sales. Jest to na pewno wyzwanie i tym samym propozycja dla osób które czerpią radość w budowaniu czegoś nowego zgodnie z własną wizją, rozwoju samych siebie oraz jednocześnie na tyle odważnych i szalonych by tego wyzwania się podjąć.

Będziesz zatem odpowiedzialny/a zarówno za sprzedaż (w początkowym etapie), jak i budowanie teamu i stopniowe przesuwanie się do pozycji menedżerskiej.

Najważniejsze cechy jakie upatrujemy w idealnym kandydacie na to stanowisku to: