return to list

🤓 Specjalista ds sprzedaży B2B

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Giraffe Studio | Marchołta, Kraków

🖥 https://giraffestudio.pl/

#B2B, #SALES, #IT

Szukamy kandydatów, którzy wzmocnią nasz dział sprzedaży i wspólnie z nami rozwiną naszą markę. Jeśli lubisz wyzwania, pracę w przyjacielskiej atmosferze i dobrą kawę to całkiem możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Jako Specjalista ds. sprzedaży B2B będziesz odpowiedzialny za znalezienie naszego potencjalnego klienta. Zależy nam na tym żebyś potrafił zadbać o pierwszy kontakt z klientem, a także rozpoznanie i zrozumienie jego potrzeb. Co bardzo istotne - każdy znaleziony przez Ciebie klient, który podejmie z nami współpracę będzie oznaczał dla Ciebie prowizję. Jaką? Nie określamy górnych limitów. 

Ważne żebyś naprawdę lubił to, co robisz - nasz zespół składa się z ludzi, którzy są pasjonatami swojej pracy dlatego żaden poniedziałek nam niestraszny :)  Szukamy kogoś, kto tak jak my, chce się prężnie rozwijać, nie brakuje mu entuzjazmu, jest zmotywowany i zaangażowany w to, co robi. No i lubi planszówki.

Za co będziesz odpowiedzialny?


Czego oczekujemy?


Co oferujemy?Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje cv przez formularz Rocket Jobs. Nie zapomnij o klauzuli RODO :)