return to list

🤓 Graphic Designer

Undisclosed salary

🌍 GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. | Franklina Roosevelta 18, Poznań

🖥 https://gpd.com.pl/

#graphicdesigner, #kreatywność, #portfolio

Jesteśmy jedną z największych agencji reklamowych w Polsce. Świadczymy pełen zakres usług: od opracowania strategii, przez przygotowanie kreacji, aż po produkcję i wdrożenie gotowych projektów. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie oraz własne studio filmowe i dom produkcyjny w Swadzimiu. Realizujemy prestiżowe projekty ATL, BLT, digital i video dla czołowych marek polskich i zagranicznych. Obsługiwaliśmy i wdrażaliśmy kampanie dla klientów z 15 krajów. Wśród nich znaleźli się m.in.: Eurobank, Lidl, Lisner, Lubella, Hochland, Dr. Oetker, Lech, Wix, Filtron, CityFit i wielu innych.

GRAPHIC DESIGNER

Wyglądasz jak graphic designer, 
zachowujesz się jak graphic designer,
 CAŁY JESTEŚ GRAPHIC DESIGNEREM! 
 
…bo z niewymuszoną, ale godną podziwu wirtuozerią posługujesz się: PHOTOSHOPEM, ILLUSTRATOREM i InDesignem (a może też CAPTURE ONE?), MONTAŻ ZDJĘĆ przychodzi Ci naturalnie jak oddychanie, OBRÓBKA ZDJĘĆ – nie takie rzeczy się robiło! (A może nawet robiło się już coś w web design…?)  
 
GRAFIKU I GRAFICZKO, zgłoś się do nas teraz, natychmiast, już! W GPD znajdziemy Ci wygodne miejsce, gdzie będziesz zajmować się głównie materiałami POS i POSM! 
 
Wymagane co najmniej dwuletnie doświadczenie, mile widziane studia wyższe związane z tą dziedziną, a już w ogóle będzie dobrze, jeśli potrafisz pracować z w zespole!

Wyślij do nas swoje CV i portfolio!