return to list

馃 Key Account Manager (Food Service)

10 000 - 12 000 PLN brutto

馃實 Grafton Recruitment | SIENNA, 39, Warszawa

馃枼 https://www.grafton.pl/pl

#HoReCa, #sales, #KAM

Dla naszego klienta, niekwestionowanego lidera w bran偶y FMCG, poszukujemy kandydat贸w na stanowisko Key Account Manager w pionie Food Service.

Przyk艂adowe zadania:
- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy
- Organizowanie pokaz贸w, prezentacji, warsztat贸w kulinarnych dla klient贸w
- Pozyskiwanie nowych klient贸w
- 艢cis艂a wsp贸艂praca z dzia艂ami kontrolingu i marketingu
- Ustalanie 艂a艅cucha dostaw i dystrybucji na terenie Polski
- Tworzenie stretegii rynkowych
- Odpowiedzialnos膰 za ceny sprzeda偶y produkt贸w
- Optymalizacja sprzeda偶y

Nasze wymagania:
- min. 3 lata do艣wiadczenia na podobnym stanowisku w bran偶y Food Service
- dobry angielski (B2)
- do艣wiadczenie w pozyskiwaniu klient贸w i rozwoju sprzeda偶y
- dobry Excel

Co oferujemy?
- ubezpieczenie medyczne
- program wellbeing
- hybrydowy tryb pracy
- szkolenia j臋zykowe i platform臋 e-learningow膮
- samoch贸d s艂u偶bowy