return to list

🤓 3D / Motion Designer

Undisclosed salary

🌍 Hand Made | Czarnowiejska 55, Kraków

🖥 https://hand-made.pl/

#3d, #3dsmax, #motion

3Ds max + After Effects nie mają dla Ciebie większych tajemnic?

JESTEŚ.

3ds max i After Effects – to Twoja codzienność. Montaż, motion, 3d – to efekty Twojej pracy.

Potrafisz przygotować wizualizację właściwie wszystkiego, na co pozwala Ci wyobraźnia. A ta pozwala Ci na dużo. Opakowania produktów czy projekt stoiska nie są dla Ciebie żadnym problemem.

Potrafisz nadać statycznym kreacjom nieco życia. Przygotować montaż idealnie pod muzykę. Dodać do niego animację 2D. Stworzyć elementy 3D. Potrzebujesz tylko sprzętu i szybkiej stacji roboczej (co oczywiście zapewniamy!), bo doświadczenie w wymienionych wyżej już masz. Pracujesz przy tego typu projektach już co najmniej 3-4 lata. Potrafisz określić czas pracy nad projektem i trzymać się go (lub z wyprzedzeniem wskazywać problemy).

JESTEŚMY.

Hand Made to agencja typu full service - pracujemy ze strategicznie i kreatywnie największymi markami w Polsce (i nie tylko), projektujemy komunikaty dla różnorodnych grup docelowych i na zróżnicowane nośniki. Świetnie czujemy się zarówno z mediami online, jak i offline. Telewizja? Social media? Druk? Animacje? To tylko część naszych kompetencji.

Ostatnia realizacja (Tymbark "Tak się składa"):
https://www.youtube.com/watch?v=I0YA4dHU_-I

OFERUJEMY / SZUKASZ

Różnorodna praca nad zróżnicowanymi nośnikami – od dużych, jak reklamy telewizyjne czy billboardy, po mniejsze, które też potraktujesz z uwagą i kreatywnością. 
Jeśli masz doświadczenie agencyjne – świetnie. Jeśli nie – też się dogadamy. Najważniejsze jest Twoje portfolio.

Pracujemy w naszym biurze w Krakowie (zresztą, zobacz: kamienica jest piękna), z możliwością pracy zdalnej. 

Zainteresowany_a dołączeniem do wewnętrznego zespołu kreatywno-produkcyjnego? Czekają na Ciebie doświadczeni, przyjaźni ludzie, sprawne zarządzanie czasem, praca na dobrym sprzęcie i ciekawe projekty. Wynagrodzenie do uzgodnienia, forma współpracy: umowa o pracę lub B2B.