return to list

馃 Account Manager, Healthcare PR / PA

Undisclosed salary

馃實 Hill and Knowlton Strategies | Adama Branickiego 17, Warszawa

馃枼 http://blog.hkstrategies.pl/

#Healthcare, #PublicRelations, #AccountManager

Hill+Knowlton Strategies to mi臋dzynarodowa agencja public relations od lat zajmuj膮ca czo艂owe miejsca w rankingach bran偶owych. Od prawie stulecia wspieramy naszych klient贸w w codziennym kszta艂towaniu ich relacji z opini膮 publiczn膮. Wierzymy, 偶e dobre zrozumienie opinii publicznej ma dzi艣 znaczenie priorytetowe dla rozwoju biznesu, st膮d w oparciu o tzw. filozofi臋 pi膮tego krzes艂a reprezentujemy przy sto艂ach decyzyjnych g艂os spo艂eczno艣ci pozostaj膮cych w bezpo艣redniej relacji z firmami.

Nasze kampanie zdoby艂y uznanie juror贸w najwa偶niejszych konkurs贸w bran偶owych jak Cannes Lions, SABRE, European Excellence Awards i Z艂ote Spinacze.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Account Manager
Healthcare PR / PA

Miejsce pracy: Warszawa