return to list

🤓 Opiekun Klienta w Dziale Sprzedaży

3 500 - 10 000 PLN brutto

🌍 IDcom Group Sp. z o.o. | Garbary 51/9, Poznań

🖥 https://idcom.pl/

#WCAG, #Sprzedaż, #IT

Praca szuka człowieka w centrum Poznania.


Kim jesteśmy? 
Firma IDcom Group Sp. z o.o. to spółka technologiczna, działająca głównie na rynku Jednostek Samorządów Terytorialnych od ponad 10 lat. Tworzymy oprogramowanie dla urzędów, które cenią sobie niezawodność, stabilność i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi, które usprawniają pracę, komunikację z obywatelem oraz wspierają działania promocyjne.

IDcom Group Sp. z o.o. to spółka technologiczna wyspecjalizowana w dostarczaniu rewelacyjnych produktów i usług cyfrowych na rynku Jednostek Samorządu Terytorialnego. Tworzymy rozwiązania zaskakujące naszych klientów. Nasze kompetencje to design, autorska technologia, standard dostępności WCAG oraz cyfrowa transformacja jednostek publicznych. Istniejemy od 2007 roku i przez ten czas z naszych usług skorzystało ponad 1500 klientów.

Stawiamy na:

Oferujemy:


Poszukujemy:
Osoby na stanowisko “Opiekun Klienta” w Dziale Sprzedaży.

Opis stanowiska:
Szukamy osoby, która łatwo nawiązuje kontakt. Jest przyjacielska i pozytywnie nastawiona do rozmówcy. Umie słuchać i rozumieć klienta. Potrafi zdefiniować problem i przedstawić jego rozwiązanie. Szukamy osoby, która lubi wyzwania w dziedzinie sprzedaży. 

Główne zadania:

Mile widziane:

Godziny pracy: 7:00/8:00 – 15:00/16:00 
Lokalizacja: Centrum Poznania - ul. Garbary
Umowa: UZ, B2B, UOP
Wymiar: Pełen etat 
Zarobki: Podstawa + przejrzysty system prowizyjno - bonusowy
Status: Od zaraz

Spotkajmy się!
Aplikuj teraz i wyślij swoje CV.
Do zobaczenia!