return to list

🤓 Marketing Manager

3 200 - 6 000 PLN brutto

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | Lubelska 42, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#socialmedia, #marketing, #emarketing

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ok. 180 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach. 

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Marketing Manager

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów:

Będziesz miał pod opieką kilku lub kilkunastu Klientów w zależności od stopnia ich skomplikowania oraz Twojego doświadczenia. Twoim zadaniem będzie zarządzanie kompleksowymi projektami e-marketingowych zgodnie z przyjętą strategią promocji.

Będą to prace związane z obsługą projektu w wewnętrznych systemach, zdobywaniem zasobów i materiałów niezbędnych do realizacji przyjętych strategii marketingowych, zlecaniem zadań do poszczególnych specjalistów zgodnie z media planem, pilnowaniem terminów, kosztów oraz raportowaniem prac wraz z analizą efektów, dosprzedaż usług oraz udział w spotkaniach z Klientami.

Działania handlowe:

Ponadto, będziesz otrzymywał zapytania ofertowe. Twoim zadaniem będzie przeanalizowanie jego potrzeb, stworzenie prezentacji przedstawiającej dedykowaną ofertę oraz przekonanie klienta do skorzystania z Twojej oferty. Co ważne - nie będziesz musiał sam zdobywać leadów.

Szukamy osób, które:


Oferujemy:


Miejsce pracy:


Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.