return to list

🤓 Młodszy Specjalista SEO

Undisclosed salary

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | Lubelska 42, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#marketing, #pozycjonowanie, #SEO

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ok. 200 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach.
 
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Młodszy Specjalista SEO
 
Miejsce pracy: Rzeszów lub zdalnie

Zakres obowiązków:

W pierwszych 4 miesiącach:

Będziesz zajmował się pozycjonowaniem serwisów internetowych. Na początek będzie ich kilka, z czasem dojdzie ich więcej. W ramach prowadzonych działań będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie audytów SEO, analizy słów kluczowych, planowanie linkowania, zlecanie zadań oraz samodzielne pozyskiwanie linków.

Zapoznamy Cię z naszym metodami pozycjonowania. Jeśli masz inne podejście i z Twojego doświadczenia wynika, że przynosi ono efekty, chętnie damy Ci wolną rękę! Lubimy testować nowe sposoby pozycjonowania stron. Bardzo cenimy sobie samodzielność i inicjatywę w poszukiwaniu nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności klientów w wyszukiwarce Google.

Wszystkie te zadania będziesz wykonywał pod czujnym okiem leadera z ponad 10-letnim stażem w SEO.

Po 4 miesiącach:

Dostaniesz kolejne projekty na pozycjonowanie. W miarę nabywania doświadczania będą to coraz większe serwisy oraz sklepy internetowe. Oprócz tworzenia analiz, będziesz samodzielnie wdrażał zmiany optymalizacyjne (z poziomu CMS) oraz współpracował w tym zakresie z programistami. Z czasem coraz mniej będziesz linkował, a Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie analiz i rekomendacji, monitoring działań, a także robienie wszystkiego, co w Twojej mocy, aby zwiększać ruch z organica.

Nasze oczekiwania od kandydata:


Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:


Jeśli udało się nam zainteresować Cię tą ofertą, nie daj się prosić! Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres praca@ideoforce.pl  podając w temacie nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików. 
 
Klauzula

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 
 
 
Ideo Force Sp. z o.o.
ul. Lubelska 42
35-233 Rzeszów
www.ideoforce.pl