return to list

🤓 Marketing specialist/copywriter Wrocław

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Ifirma S.A. | Grabiszyńska 241B, Wrocław

🖥 http://www.ifirma.pl

#social, #copywriting, #marketing

Marketing specialist / copywriter (język polski, angielski)

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy ambitnej osoby, która wesprze nasze działania marketingowe zarówno w języku polski jak i angielskim. Osoby samodzielnej, zdyscyplinowanej, zorganizowanej i kreatywnej. 
Jeśli myślisz niekonwencjonalnie, wiesz czym jest rzetelny copywriting, a marketing internetowy jest twoją pasją - to praca w sam raz dla Ciebie. 

Obowiązki:


Oczekiwania:


Oferujemy:Klauzula Informacyjna
Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.