return to list

🤓 Marketing assistant Wrocław / copywriter

3 000 - 3 800 PLN brutto

🌍 Ifirma S.A. | Grabiszyńska 241B, Wrocław

🖥 http://www.ifirma.pl

#copywriting, #wordpress, #SEO

Marketing assistant  / copywriter

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy ambitnej osoby, która wesprze nasze działania marketingowe. Osoby samodzielnej, zdyscyplinowanej, zorganizowanej i kreatywnej.
Jeśli myślisz niekonwencjonalnie, wiesz czym jest rzetelny copywriting - to praca w sam raz dla Ciebie. 

Obowiązki:

Mile widziane:Oferujemy:


Klauzula Informacyjna
Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.