return to list

🤓 Junior WEB Analyst / Tech Specialist

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 John Leggy Sp. z o.o. | Bednarska 7, Warszawa

🖥 http://www.johnleggy.com

#GTM, #GA, #Analityk

John Leggy to firma konsultingowa skupiona na marketingu i technologii, dostarczająca indywidualne, „szyte na miarę” rozwiązania wspierające online marketing, w celu umożliwienia lub zwiększenia wzrostu biznesu. Naszym Klientom oferujemy tworzenie unikalnych środowisk, pozwalających na realizację zaawansowanych strategii marketingowych, mających na celu osiągnięcie konkretnych wyników. Specjalizujemy się w implementacji technologii marketingowych umożliwiających serwowanie reklam, programatyczny zakup mediów, analitykę internetową, analizę danych, raportowanie, obsługę dużych zbiorów danych oraz wcielanie w życie sztucznej inteligencji. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google w zakresie implementacji Google Marketing Platform.

Jako Junior WEB Analyst / Tech Specialist będziesz analizował(a) strony internetowe naszych Klientów w celu sformułowania zaleceń mających na celu poprawę mechaniki prowadzonego pomiaru metryk internetowych lub ogólnej wydajności witryn. WEB Analyst monitoruje i rozumie zachowania użytkowników stron internetowych jednocześnie pozostając na bieżąco z nowymi trendami analizy i strategii optymalizacji.

W szczególności, do Twoich obowiązków będzie należało:


Oczekujemy:


Oferujemy:

Jako certyfikowany partner Google zapewniamy dostęp do unikalnego zbioru wiedzy i praktyk – w kontekście organizacji i prowadzenia projektów analitycznych, rozwiązań oferowanych przez Google opisanych od podszewki; bieżącego dostępu do bet i planów rozwojowych poszczególnych produktów, a dodatkowo:


Aplikuj!