return to list

🤓 Sales Specialist

Undisclosed salary

🌍 KODI-Tech | Adama Branickiego 17, Warszawa

🖥 https://kodi-tech.pl/

#circulareconomy, #sales, #B2B

Masz już doświadczenie w sprzedaży, ale chcesz osiągnąć więcej? Skorzystaj z możliwości poznania najlepszych praktyk w środowisku fin-techowym, przekształcając swoje naturalne zdolności w silne kompetencje. Zajmujemy się netflixowaniem biznesu, czyli wdrażamy modele sprzedaży oparte o subskrypcje u producentów maszyn i urządzeń. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie, współpracując z dostawcami z najróżniejszych branż - dołącz do nas! 

Sales Specialist 

Zdalnie 
 
Po okresie wdrożenia, czyli poznaniu modelu subskrypcji i naszych rozwiązań, Twoja praca będzie polegać na współpracy z dostawcami i producentami, czyli na: 

 
Wymagania: 

 
Oferujemy: 


KODI Tech jest częścią Grupy Short Term Rental Capital, która tworzy ośrodek consultingu złożonego z ekspertów z dziedziny finansów, prawa, podatków i marketingu.  
Założeniem Grupy Short Term Rental Capital jest dostarczanie wsparcia przedsiębiorstwom w realizacji ich celów biznesowych w oparciu o idee subscription economy. Grupa umożliwia swoim klientom dalszy rozwój poprzez wspieranie transformacji ich firm do modelu subskrypcyjnego: począwszy od zmiany technik produkcji, przez dystrybucję do użytkownika końcowego, po pozyskanie nowych rynków zbytu i ekspansję na rynki zagraniczne lub kapitałowe.