return to list

🤓 Specjalista SEM / PPC (eCommerce)

Undisclosed salary

🌍 Lupigo | Krajobrazowa 13, Rzeszów

🖥 https://lupigo.pl/

#ecommerce, #PPC, #SEM

Obecnie (z racji sytuacji, głównie zdalnie – jeśli jednak jesteś z Rzeszowa lub okolic, to tym lepiej, bo możemy za jakiś czas pracować razem w biurze) poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista SEM

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej osoby, która profesjonalnie zajmuje się kampaniami w Google i na Facebook. Jeśli efektywność działań online jest dla Ciebie priorytetem i potrafisz spojrzeć szerzej na prowadzone kampanie, a w swojej pracy lubisz sięgać po nowe narzędzia i ciągle poszukujesz świeżego podejścia do promocji w sieci - to wyślij do nas aplikację i porozmawiajmy.

Co będzie należało do Twoich zadań:

Czego oczekujemy od Kandydata/Kandydatki na to stanowisko:

Z pewnością mocno docenimy także Twoje dodatkowe atuty, jak:

Co my oferujemy Tobie:

WAŻNE: Szczególnie istotne jest dla nas Twoje doświadczenie, dlatego za zgłoszenia od osób, które chcą się uczyć pracy na tym stanowisku – dziękujemy.

Wyślij do CV poniżej i pochwal się swoim doświadczeniem i umiejętnościami!

Do dokumentu dołącz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DigiTown Bartosz Groszek z siedzibą w Rzeszowie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."