return to list

馃 Graphic Designer | Mobile Apps

7 000 - 10 000 PLN netto

馃實 Magic Commerce | Centrum, Warszawa

馃枼 https://www.magiccommerce.ai/

#appdesigner, #graphicdesigner, #ecommerce

Po zbudowaniu i rozwini臋ciu polskiego startupu Daily.pl (marketplace z dostaw膮 jedzenia z restauracji do domu), kt贸ry po dw贸ch latach od startu zosta艂 przej臋ty przez Wolt, mi臋dzynarodowego lidera w Europie w bran偶y food delivery, postanowili艣my podj膮膰 nowe wyzwania.

Zmieniamy spos贸b dokonywania zakup贸w online oraz rewolucjonizujemy dost臋pne narz臋dzia marketingowe dla sklep贸w internetowych w oparciu o technologie mobilne i AI. Wierzymy, 偶e technologia potrafi zmienia膰 nasz膮 codzienno艣膰 na lepsz膮. 艢wiadomi potencja艂u, kt贸ry tkwi w bran偶y e-commerce, wprowadzamy na rynek produkt, jakiego jeszcze nie ma.

Je艣li interesuj膮 Ci臋 nowe wyzwania i budowa kompleksowych rozwi膮za艅 od podstaw, ale te偶 chcesz pracowa膰 w miejscu, gdzie ka偶dy mo偶e do艂o偶y膰 swoj膮 cegie艂k臋 do tworzonego produktu - zapraszamy do wsp贸艂pracy!