return to list

🤓 Copywriter

Undisclosed salary

🌍 Man on the Moon | Małopolska 2, Poznań

🖥 https://manonthemoon.pl

#Copywriting, #copywriter

Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy agencją digitalową.

 Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach. 

Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how zdobyte w pracy z klientami i agencjami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek. 

#digitalstrategy #webplatforms #digitalcommunication #content #hubsolutions

Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii.
#forthegalaxy

Dowiedz się więcej: 

www.spacecampx.com
www.brandnewgalaxy.com

Kogo szukamy? 

Osoba na tym stanowisku będzie brać udział w pracach kreatywnych oraz odpowiadać za tworzenie tekstów reklamowych po polsku i angielsku dla regionalnych oraz globalnych klientów.

Czego oczekujemy?

Jeśli:


…to wspaniale :)
 
Nasz proces rekrutacyjny:
 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV #aplikuj

Dziękujemy i do zobaczenia!