return to list

🤓 Social Media Manager (Instagram)

Undisclosed salary

🌍 Many Mornings | 6 sierpnia 30, Łódź

🖥 https://manymornings.com/

#SocialMedia, #instagram, #manager

Many Mornings to brand, który koloruje stopy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Zbudowaliśmy globalną społeczność i razem kroczymy przez życie w skarpetkach nie do pary. Tworzą nas ludzie pełni pasji, którzy nie boją się wyzwań i ważnych idei. Od 6 lat rozwijamy markę, która dodaje odrobinę uśmiechu każdego poranka!

Szukamy ambasadora, który będzie dbać o dobry wizerunek Many Mornings mediach społecznościowych i przyczyni się do budowania zaangażowanej społeczności ludzi kochających różnorodność. Stanowisko Social Media Managera czeka na Ciebie!

Many Mornings w kilku liczbach:

Kogo szukamy?

Poszukujemy specjalisty od mediów społecznościowych, który na bieżąco śledzi media, wyprzedza zmiany i wyznacza trendy. Zależy nam na osobie, dla której Instagram to chleb powszedni i nie wyobraża sobie funkcjonowania bez sprawdzenia co u swoich ulubionych followersów. Szukamy osoby, która szalone pomysły jest w stanie wprowadzić w życie, a pozytywność i bycie po prostu miłym, to jej znak rozpoznawczy.

Twoje obowiązki:

Czemu warto dołączyć do zespołu Many Mornings? Oferujemy:

Nie podajemy widełek płacowych, ponieważ wychodzimy z założenia, że Ty sam wiesz ile chciałbyś zarabiać, a my jesteśmy w stanie zapłacić Ci tyle ile potrzeba, jeśli uznamy, że Twoje doświadczenie, wiedza i umiejętności przyczynią się do rozwoju Many Mornings :)

Czy czujesz, że jesteś przyszłym Social Media Managerem w Many Mornings? Aplikuj!