return to list

🤓 Copywriter do agencji SEO/SEM

3 400 - 4 800 PLN brutto

🌍 Marafiki s.c. | Kramarska 13, Poznań

🖥 https://marafiki.pl/

#content, #SEO, #copywriter

Copywriter do agencji SEO/SEM 


Szukamy zdolnej bestii, której tajną bronią jest pióro… tzn. klawiatura. Szukamy osoby, która umie napisać o wszystkim, zarówno o sztyfciarkach, dermabrazji, sukienkach na lato, suplementach na masę jak i o najnowszych trendach w świecie e-commerce. Szybko się uczysz? Jesteś zorganizowany/a? Masz poczucie humoru w stylu Monty Python z domieszką Barei i Koterskiego? Umiesz napisać lepsze ogłoszenie o pracę, niż to? Wspaniale. Mamy pracę dla Ciebie i będzie Ci się z nami dobrze pracowało. 

Wynagrodzenie: 


Kim jesteśmy? 

Jesteśmy butikową agencją marketingu internetowego SEM/SEO/PPC/Social Media. Prowadzimy projekty SEO, kampanie PPC w Google, Facebook, LinkedIn i innych płatnych źródłach, tworzymy content zarówno na strony klientów (wpisy blogowe, opisy produktów), jak i pod działania social media, a także konfigurujemy analitykę internetową. Pracujemy zarówno dla e-commerce (Milworld, Rosenthal, Noble Place), B2B (Medidesk), jak i B2C (Humana-Baby), a także dla klientów zagranicznych. 

Co będziesz u nas robić?

Czego oczekujemy?


Co będzie mile widziane?


Co oferujemy?


Jak wygląda proces rekrutacji?


Bliżej nam do start-upu niż korpo, ale wraz z rozwojem firmy, staramy się wprowadzać standardy do chaosu. Z zachowaniem zdrowego rozsądku oczywiście. Z doświadczenia wiem też, że nie wszyscy czytają ogłoszenie uważnie, dlatego proszę w wiadomości do nas napisać dlaczego słońce zachodzi na czerwono. 

Wraz z CV prześlij proszę tytuł książki oraz jej autora, którą ostatnio przeczytałeś/aś i która zrobiła na Tobie duże wrażenie i dlaczego. Możesz o tym napisać w liście motywacyjnym.