return to list

馃 Praca biurowa | GRAFIK | Marketing | e-commerce

2 600 - 3 300 PLN brutto

馃實 MDECO Kamil Janiszewski | Witosa, 4, W艂oc艂awek

馃枼 http://www.mlamp.pl

#socialmedia, #grafika, #marketing

Jeste艣 kreatywny/-na, lubisz zdobywa膰 wiedz臋 i stosowa膰 nieszablonowe rozwi膮zania?
Chcia艂by艣 pracowa膰 w m艂odym zespole i uczestniczy膰 w tworzeniu najlepszych kampanii marketingowych?
Aplikuj aby wzi膮膰 udzia艂 w naszej rekrutacji do =mlamp.pl= | 艣wiecimy przyk艂adem :)

=mlamp.pl= - jeste艣my jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklep贸w z bran偶y o艣wietleniowej i designerskiej w kraju.
Nasz zesp贸艂 tworz膮 absolwenci uczelni wy偶szych, szk贸艂 艣rednich oraz studenci.
Obecnie szukamy r贸wnie energicznych i zmotywowanych Kandydat贸w, kt贸rzy do nas do艂膮cz膮.

Co dla Ciebie oferujemy:
- umow臋 o prac臋 na pe艂en etat po okresie pr贸bnym
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej臋tno艣ci i/lub do艣wiadczenia
- pozytywn膮 i przyjazn膮 atmosfer臋 oraz niezale偶ne stanowisko pracy
- dost臋p do wiedzy z zakresu marketingu i sprzeda偶y na najwy偶szym poziomie
- udzia艂 w tworzeniu najlepszego e-sklepu w bran偶y o艣wietleniowej
- znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie cennego do艣wiadczenia
- w zale偶no艣ci od osi膮ganych efekt贸w otrzymasz mo偶liwo艣膰 udzia艂u w najciekawszych szkoleniach i wydarzeniach bran偶owych w kraju

Jakie b臋d膮 Twoje zadania i czego oczekujemy:
- otwarto艣ci, pomys艂owo艣ci i zaanga偶owania w powierzone zadania
- tworzenie anga偶uj膮cych tre艣ci / lub obs艂uga panelu e-sklepu
- prowadzenie dzia艂a艅 marketingowych w kana艂ach social media
- przygotowywanie materia艂贸w promocyjnych w formie grafik / banner贸w
- sprawna obs艂uga program贸w z pakietu MS Office
- mile widziana znajomo艣膰 jednego z program贸w graficznych typu Corel / GIMP/ PS lub Illustrator
- mile widziana znajomo艣膰 narz臋dzi e-marketingu i/lub planowania kampanii w mediach spo艂eczno艣ciowych
- min. wykszta艂cenie 艣rednie

Prowadz膮c rekrutacj臋 zwracamy uwag臋 na Tw贸j charakter i pozytywne nastawienie. Je艣li nie masz do艣wiadczenia wystarcz膮 nam Twoje ch臋ci i otwarta g艂owa - wszystkiego Ci臋 nauczymy :-)

Pracujemy pon-pt. w godz. 8-16 w siedzibie firmy we W艂oc艂awku, a na Twoje zg艂oszenie czekamy do 10.02.2020 r.

Zainteresowany? Aplikuj przez Rocket Jobs!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zg艂oszenia.