• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieRehabilitacjaFizjoterapeuta (bez doświadczenia)
    Fizjoterapeuta (bez doświadczenia)
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    praca w grupie

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Fizjoterapeuty. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska: Praca na stanowisku Fizjoterapeuty wiąże się z obsługą gabinetów tj.: Kinezyterapii, Hydroterapii, Magnetoterapii, Elektroterapii, Fototerapii, Fonoterapii, Krioterapii, Masaży leczniczych, i in.

    Wymagania:

    • Numer prawa wykonywania zawodu Fizjoterapeuty nadany przez Krajową Radę Fizjoterapeutów.
    • Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
    • Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista oraz chęć do pracy i samorozwoju.
    • Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, skuteczna komunikacja.
    • Opcjonalnie: znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Kompleksową rehabilitację z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.
    • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.
    • Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.