return to list

🤓 Specjalista ds. reklamy internetowej

Undisclosed salary

🌍 Monika Kamińska | Niecała 7, Warszawa

🖥 https://monikakaminska.com

#socialmedia, #marketing

Do marki Monika Kamińska i Zack Roman szukamy samodzielnego specjalisty ds. reklamy internetowej. Poszukujemy osób, które doskonale potrafią skonfigurować kampanie reklamowe w mediach społecznościowych (social to nasz główny kanał sprzedaży i komunikacji) oraz kampanie w Google Ads.

Szukamy osoby, która przede wszystkim odnajdzie się w tematyce mody damskiej oraz męskiej, potrafi dobrze skonfigurować kampanię w social media i Google Ads oraz zarządzać budżetami reklamowymi. Osoba na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za przygotowanie treści reklam, wybór elementów graficznych reklamy (zdjęcia/grafiki) oraz stały kontakt z zespołem marketingowym.

Na wstępie zaznaczamy, że wiele rzeczy dzieje się u nas "just in time" więc szukamy osoby, która potrafi szybko wprowadzać zmiany i modyfikować działania.

Nasze oczekiwania:


Oferujemy:


P.S. W firmie jest zakaz jedzenia pizzy z ananasem. 

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, rekrutacja prowadzona jest w trybie zdalnym. Preferujemy pracę w trybie hybrydowym (zdalnie/stacjonarnie) ale jesteśmy otwarci na różne opcje współpracy, w zależności od argumentacji oraz osiąganych wyników. 

CV wraz z przykładami realizacji prosimy przesyłać na adres kamil.szajewski@monikakaminska.com z dopiskiem Specjalista ds. reklamy internetowej. 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.