return to list

馃 Specjalista Google Ads

Undisclosed salary

馃實 Monsoon Sp. z.o.o. | D膮browskiego 77A, Pozna艅

馃枼 https://monsoon.agency/

#google, #sea, #sem

Kim jeste艣my?

MONSOON jest mi臋dzynarodow膮 agencj膮 online marketingow膮 z biurami w Poznaniu i Berlinie. Nasi klienci to g艂贸wnie firmy niemieckie, cho膰 dzia艂amy r贸wnie偶 na innych rynkach Europy zachodniej. Firma powsta艂a w maju 2019 roku i w zwi膮zku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby z do艣wiadczeniem w zarz膮dzaniu i optymalizacji kampanii Google Ads (Search Ads, GDN, YouTube i UAC).

Kogo szukamy?

Idealna kandydatka/kandydat to specjalista z minimum 2 - letnim do艣wiadczeniem na podobnym stanowisku. Wymagamy zaawansowanej wiedzy dotycz膮cej optymalizacji p艂atnych kampanii w ekosystemie Google. Wcze艣niejsze do艣wiadczenie agencyjne jest mile widziane. Idealna kandydatka/kandydat to osoba, kt贸ra potrafi my艣le膰 analitycznie, jest 艣cis艂ym umys艂em, zorientowana na dostarczanie rezultat贸w oraz posiadaj膮ca umiej臋tno艣ci klarownego komunikowania w艂asnych pomys艂贸w i wsp贸艂pracy w zespole. Przewidujemy r贸wnie偶 mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej, cho膰 praca z naszego biura w Poznaniu jest du偶ym atutem. Je艣li wierzysz, 偶e to oferta dla Ciebie, a nie mieszkasz w Poznaniu - aplikuj!

Nasze oczekiwania to:

Na czym b臋d膮 polega艂y Twoje zadania?

Dlaczego warto do nas do艂膮czy膰 i co oferujemy?