return to list

馃 B2B Marketing Manager

5 000 - 8 000 PLN brutto

馃實 NetInteractive Sp. z o.o. | Saska 103 lok. 1, Warszawa

馃枼 http://netinteractive.pl

#LeadGeneration, #B2B, #MarketingManager

Netinteractive to Software House, kt贸ry 艣wiadczy us艂ugi wdro偶e艅 system贸w informatycznych typu CRM, ecommerce oraz dedykowanych aplikacji webowych.

Wraz z planami ekspansji na rynkach zagranicznych potrzebujemy profesjonalnego wsparcia marketingowego i szukamy osoby, kt贸ra wzmocni nas w obszarze marketingu B2B. G艂贸wnym zadaniem osoby, kt贸ra do艂膮czy do naszego zespo艂u, b臋dzie planowanie i koordynowanie prac, nakierowanych na pozyskiwanie lead贸w.

ZADANIA:

WYMAGANIA - POSZUKUJEMY OSOBY, KT脫RA:

CO OFERUJEMY:

JAK WYGL膭DA PROCES REKRUTACJI:

  1. Po otrzymaniu aplikacji skontaktujemy si臋 z osobami o udokumentowanym w CV do艣wiadczeniu w marketingu B2B w bran偶y IT lub pokrewnej.
  2. Kolejnym etapem b臋dzie rozmowa telefoniczna z HR dot. oczekiwa艅, kwalifikacji i dotychczasowego do艣wiadczenia.
  3. Wybranych kandydat贸w zaprosimy na potkanie z zarz膮dem, dotycz膮ce wst臋pnej wizji wsp贸艂pracy.

Decyzj臋 o wsp贸艂pracy chcemy podj膮膰 najdalej do ko艅ca pa藕dziernika.