return to list

馃 Business Development Manager

Undisclosed salary

馃實 Newspoint Sp. z o.o. | S艂omi艅skiego 5, Warszawa

馃枼 https://www.newspoint.pl/

#b2b, #socialmedia, #mediamonitoring

NIE CHCESZ PRACOWA膯 W KORPORACJI? MARZYSZ O DYNAMICZNEJ FIRMIE, W KT脫REJ B臉DZIESZ M脫G艁 REALIZOWA膯 AMBITNE PROJEKTY? DO艁膭CZ DO ZESPO艁U NEWSPOINT!

艢wiadczymy kompleksowe us艂ugi zwi膮zane z badaniami medi贸w: monitoring internetu (media spo艂eczno艣ciowe i serwisy internetowe), monitoring prasy, radia i telewizji, prowadzimy projekty badawcze i przygotowujemy raporty i analizy medialne w oparciu o metody ilo艣ciowe i jako艣ciowe. Oferujemy najwy偶sz膮 jako艣膰 danych na rynku i najwi臋kszy zakres monitorowania.
Nasze rozwi膮zania znajduj膮 zastosowanie w PR, marketingu, HR, sprzeda偶y i obs艂udze klienta.
Szukamy osoby z inwencj膮 i pomys艂ami, kt贸ra lubi wyzwania zwi膮zane z rozwojem biznesu i potrafi wykaza膰 determinacj臋.

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Aplikacje prosimy wysy艂a膰 z dopiskiem 鈥濨DM鈥
Szczeg贸艂owe informacje o produkcie i us艂ugach Newspoint znajdziesz na www.newspoint.pl.

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy r贸wnie偶 o za艂膮czenie w CV o艣wiadczenia:
"Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.