return to list

馃 E-Commerce Marketing Manager

5 700 - 11 400 PLN brutto

馃實 Nodium Group S.C. | Metalowa 3, Tychy

馃枼 http://www.sport-shop.pl

#ecommerce, #marketing, #manager

Nodium Group ma kilkunastoletnie do艣wiadczenie na rynku e-commerce. Od pocz膮tku dynamicznie si臋 rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzi臋ki czemu utrzymuje dynamik臋 wzrostu na poziomie kilkudziesi臋ciu procent. Dzisiaj mark臋 tworz膮 dwa sklepy internetowe o zasi臋gu ponad 1 mln u偶ytkownik贸w miesi臋cznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzesta膰...

Si艂臋 firmy stanowi zesp贸艂 z艂o偶ony z ambitnych ludzi, dzi臋ki kt贸rym Nodium Group wci膮偶 si臋 rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyr贸偶nienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzaj膮 one najwy偶szy poziom profesjonalizmu, kt贸ry cechuje pracownik贸w Nodium Group.

Zastan贸w si臋, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wp艂ywa膰 na kszta艂towanie si臋 firmy, w kt贸rej pracujesz? Czy chcesz wykaza膰 si臋 swoj膮 kreatywno艣ci膮 i specjalistyczn膮 wiedz膮, zamiast by膰 cz艂owiekiem 鈥瀘d wszystkiego鈥? Czy sukcesy zawodowe motywuj膮 Ci臋 do dzia艂ania i daj膮 鈥瀙ozytywnego kopa鈥? Czy chcesz realnie rozwija膰 swoje kompetencje i budowa膰 sukces marki Nodium Group? Je艣li na ka偶de z pyta艅 odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!