return to list

🤓 Specjalista ds. Marketingu

3 500 - 4 500 PLN netto

🌍 OneMeter | Górnośląska 5/15, Warszawa

🖥 http://onemeter.com

#GoogleAds, #marketing, #SEO

OneMeter jest dynamicznie rosnącą polską spółką, która opracowała i sprzedaje urządzenia do monitoringu energii elektrycznej. Nasze rozwiązanie zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów zainteresowanych tematyką smart home oraz IoT. OneMeter jest również co raz częściej wybieranym rozwiązaniem wśród użytkowników i instalatorów fotowoltaiki.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby z inicjatywą i chęcią działania oraz umiejętnościami popartymi efektywnie realizowanymi komercyjnymi współpracami.

Czym będziesz się zajmować?

Chętnie porozmawiamy, jeśli:


Co możemy Ci zaoferować?


Co będzie dodatkowym atutem?

Chcesz wiedzieć więcej?

Obecnie zespół liczy niecałe 20 osób, z czego większość to pracownicy badawczo-rozwojowi.

Osoba wybrana na to stanowisko będzie współpracować głównie z Project Managerami, Front-end Developerem (edycja treści na stronie onemeter.com) oraz czasami z CEO spółki.

Nasze biuro zlokalizowane jest w przytulnym lokalu w jednym z budynków na warszawskim Solcu (niedaleko Torwaru i Rozbratu).

W biurze znajdują się dwie łazienki (obie z prysznicem), dobrze wyposażona kuchnia z ekspresem do kawy, balkon, klimatyzator. Lokal znajduje się na 4 piętrze - dostępna jest winda. Pracownik do pracy dostanie telefon służbowy oraz laptopa.

Na chwilę obecną w większości pracujemy zdalnie, ale na pewno będzie okazja, żeby poznać się na żywo! 
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś stać się częścią naszego zespołu, zachęcamy do wysłania CV!