return to list

🤓 Marketing Manager

8 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Owocni | Miętowa 66, Gdynia

🖥 http://owocni.pl

#b2b, #marketing, #performance

Czy ekscytuje Cię perspektywa odgrywania kluczowej roli w nowej i szybko rozwijającej się agencji? Nasz dział marketingu powstał niedawno i pozyskuje nowych klientów w takim tempie, że potrzebujemy pomocy przy ich obsłudze. Stanowisko pozwoli Ci zostać marketing managerem przy wielu ciekawych projektach i współpracować z naszym doświadczonym zespołem senior marketerów i CMO. Będziemy przyciągać nowych klientów, podczas gdy Twoim zadaniem będzie upewnienie się, że zagwarantujemy im pożądane wyniki – wszystko z pomocą i wsparciem reszty owocnego zespołu.

Idee, w które wierzymy (mamy nadzieję, że Ty także je dzielisz):


O Tobie:


Widełki: Przewidujemy początkowe wynagrodzenie w wysokości 50 zł netto za godzinę. W miarę osiągania rezultatów dla klientów zwiększamy stawkę do 75 pln/h, długoterminowo do 110 pln/h dla osób mających największy wkład w rozwój firmy.
Na początku przyznajemy kilka projektów testowych. W przypadku obiecującej współpracy wdrażamy w coraz większą ilość zadań i czasu.

Kilka słów na temat zespołu:

Założyciel naszego marketingowego zespołu, Michael Julian, rozwinął wiele działalności i start-upów, wliczając to stronę, która generuje ponad $5 000 000 miesięcznego obrotu. Jest także założycielem/CMO start-upu typu VC o nazwie Payninja.co . Prowadzi kilka sklepów e-commerce. Stworzył owocny zespół marketingowy niemal przez przypadek. Nasz COO miał już wcześniejsze doświadczenie z prowadzeniem agencji marketingowej i ponad 200 klientów na koncie, a nasz CIO zaliczył 5 udanych inwestycji. Mamy w naszych szeregach także innych, sprawdzonych CMO i senior marketerów.