return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży PR marketingu

Undisclosed salary

🌍 Pałac Mortęgi Hotel&SPA | Mortęgi 3, Mortęgi

🖥 http://palacmortegi.pl/

#socialmedia, #marketing, #copywriting

Nowo odrestaurowany kompleks Hotel & SPA  oraz jedno z najpiękniejszych miejsc wypoczynku na Warmii, wraz z prężnym rozwojem, do współpracy poszukuje kreatywnej i ambitnej osoby jako
 
Specjalista ds. sprzedaży, PR i marketingu
 
Weźmiesz udział w tworzeniu strategii marketingowej i promocyjnej, pomożesz ustalić cele i będziesz monitorować efektywność prowadzonych działań PR’owo - sprzedażowych. Będziesz ambasadorem marki, nawiązującym współprace z nowymi partnerami, a także reprezentującym Nas na konferencjach i targach. Przeanalizujesz potrzeby i zachowania potencjalnych klientów, zaproponujesz i wdrożysz nowe możliwości dotarcia do nich. Będziesz mieć dużą swobodę w realizacji działań reklamowych w oparciu o nowe trendy. 

W skład kompleksu pałacowego wchodzą m.in. hotel z 50 pokojami, 6 sal konferencyjnych, restauracja z wykwintną, regionalną kuchnią, 3 gabinety SPA, stadnina oraz hotel dla koni. Do dyspozycji gości są również XIX-wieczny park, sala sportowa, siłownia oraz zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych sala zabaw dla dzieci Kids Fun.

 
GŁÓWNE ZADANIA: 


 
CZEGO OCZEKUJEMY: 


Mile widziane:


 
Co możemy zaoferować: