return to list

🤓 Moderator social media

2 800 - 5 000 PLN brutto

🌍 Personal PR | Al. Grunwaldzka 44, Gdańsk

🖥 http://www.personal-pr.pl

#marketing, #PR, #socialmedia

 Personal PR – największa na Pomorzu agencja komunikacji zintegrowanej z ponad 12-letnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, pozwalające klientom i partnerom realizować cele wizerunkowe oraz biznesowe. Specjalizujemy się w tworzeniu strategii i kampanii marketingowych, a także wdrażaniu ich w życie. Działamy w obszarach: media relations, social media, influencer marketing, employer branding, branding, digital marketing, content marketing, crisis management. Prowadzone przez nas działania doceniane są przez globalne marki, jak też firmy o charakterze lokalnym.

Fascynują Cię media społecznościowe? Dołącz do naszego zespołu!

Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy osoby na stanowisko:

Moderator social media

Zakres obowiązków to m. in.:

Czego oczekujemy?

Co oferujemy?

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny do dnia 31 stycznia 2021r. Odezwiemy się do wybranych osób.