return to list

馃 Handlowiec

3 000 - 6 000 PLN brutto

馃實 Premiumads | al. Zwyci臋stwa, 96/98, Gdynia

馃枼 https://premiumads.pl

#social, #google, #seo

Cze艣膰!

Poszukujemy Handlowca, kt贸ry pozyska dla nas setki nowych Klient贸w.
Jako agencja marketingowa zajmujemy si臋 prowadzeniem kampanii reklamowych: w Google, na Facebooku, LinkedInie czy Instagramie.
Ponadto, wznosimy marki na pierwsze pozycje wynik贸w wyszukiwania i redagujemy najlepsze teksty na 艣wiecie.
Jeste艣my Premium w ka偶dym aspekcie!

Je艣li chcesz do nas do艂膮czy膰 - nie zwlekaj, aplikuj!

Co oferujemy?

馃憠Rozw贸j umiej臋tno艣ci sprzeda偶y i negocjacji
馃憠Baz臋 klient贸w
馃憠Dogodn膮 lokalizacj臋 naszego biura znajduj膮cego si臋 w PPNT w Gdyni
馃憠Zdobycie cennej wiedzy w marketingu online
馃憠Nieograniczony dost臋p do kawy, herbaty oraz napoj贸w energetycznych
馃憠Zgrany, energiczny zesp贸艂
馃憠Atrakcyjne wynagrodzenie sk艂adaj膮ce si臋 z podstawy i premii sprzeda偶owej

Ponadto:

馃憠Wsp贸lne wyj艣cia na obiad/kr臋gle/gokarty itd.
馃憠Umow臋 o prac臋/B2B/zlecenie/o dzie艂o, w zale偶no艣ci od Twoich preferencji
馃憠Szkolenia z pracownikami Google
馃憠Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej

Twoje zadania:

馃憠Przygotowywanie ofert sprzeda偶owych i um贸w
馃憠Dba艂o艣膰 o bie偶膮cy kontakt z Klientami
馃憠Prowadzenie negocjacji handlowych
馃憠Pozyskiwanie nowych Klient贸w
馃憠Kreowanie i wdra偶anie pomys艂贸w buduj膮cych nasz PR w艣r贸d opinii publicznej

Wymagania:

馃憠Wykszta艂cenie wy偶sze (lub w trakcie studi贸w)
馃憠Zajawka na sprzeda偶 i marketing internetowy
馃憠Samodzielno艣膰!
馃憠Wytrwa艂o艣膰 w pozyskiwaniu klient贸w
馃憠Zaanga偶owanie i dobry humor ;)

Wzbudzili艣my Twoje zainteresowanie? :) Je艣li tak, CV wy艣lij na adres: chce-z-wami-pracowac@premiumads.pl

Nie zapomnij w tytule wiadomo艣ci napisa膰 鉃★笍Handlowiec猬咃笍
Dodaj te偶 kilka s艂贸w o sobie.
Uwa偶aj! Nie lubimy suchar贸w w postaci czystego za艂膮cznika... ;)