return to list

🤓 B2B Sales Executive

6 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Primetric | Fabryczna 16H, Wrocław

🖥 https://www.primetric.com

#SaaS, #Sales, #B2B

Primetric to startup, który stworzył kompleksowe narzędzie B2B SaaS do zarządzania firmą IT.  Jesteśmy wspomagani przez topowe fundusze inwestycyjne z Polski: Venture Inc (założyciele LiveChat, inwestorzy w Brand24, Infermedica), czy Tar Heel Capital.

Pomimo wczesnego etapu, działamy globalnie z dużymi planami wzrostu. Nasi klienci to przede wszystkim Software House'y z PL, jak i bardziej egzotycznych krajów (Australia, Tajlandia, Indie).

Obecnie szukamy do zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i rozmowy z klientami. Szukamy osoby, która ma za sobą już pierwsze doświadczenia w sprzedaży B2B i szuka miejsca w którym będzie mogła rozwinąć skrzydła i nauczyć się nowych rzeczy.

Cechy, których szukamy:

Zakres obowiązków:

Co oferujemy:

Jeśli widzisz potencjał do rozmowy wyślij nam swoje CV i porozmawiajmy.

Każde CV zostanie rozpatrzone indywidualnie i każda osoba otrzyma feedback po zakończeniu procesu rekrutacji.