return to list

🤓 Account Executive

Undisclosed salary

🌍 Proxi.cloud Sp.z.o.o | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://proxi.cloud/

#retail, #mobile, #sales

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i nawiązywanie nowych kontaktów z Klientami z branży Retail i Mobile.

O FIRMIE

         Jak często widzisz komunikaty reklamowe, które w ogóle Cię nie interesują?
 My też nie lubimy źle targetowanej komunikacji, dlatego pomagamy wykorzystywać markom kontekst lokalizacji ich klientów.

         Nasze produkty umożliwiają zarówno przetwarzanie dużej ilości danych lokalizacyjnych jak i ich wykorzystanie w komunikacji push, reklamie, analityce biznesowej i aplikacjach mobilnych.

         Notujemy dynamiczny, 3-cyfrowy wzrost dzięki współpracy z takimi firmami jak: Multikino, Eurocash, Intermarche, Interia czy Grupa Qpony Blix.

OPIS STANOWISKA

         Będziesz odpowiadał za wdrażanie w życie opracowanej strategii sprzedażowej, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami z różnych kanałów (Inbound, LinkedIn, konferencje) oraz generowanie nowych leadów.
Dzięki pracy w małym i dynamicznym zespole, nie będziesz musiał zmagać się z procedurami i zawiłą strukturą organizacyjną, a komunikacja z przełożonymi będzie przebiegać szybko i sprawnie. W zamian będziemy oczekiwać od Ciebie odpowiedzialności i zaangażowania.
         Będziesz miał okazję rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w obszarze mobile marketingu i nowych technologii, dzięki ścisłej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz uczestnictwie w wielu innowacyjnych projektach.

CZEGO OCZEKUJEMY

MILE WIDZIANE

CO OFERUJEMY W ZAMIAN

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas: jobs@proxi.cloud