return to list

🤓 Junior Traffic Specialist

Undisclosed salary

🌍 Qpony | Dąbrowskiego 79A, Poznań

🖥 https://www.qpony.pl/

#traffic, #ecomerce, #adserver

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą mobilną i jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Według rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmujemy w tej kategorii 3 miejsce w kraju i 15 w europie środkowej ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat.

Zarządzamy aplikacjami zakupowymi takimi jak Qpony, Blix, Zdrowe Zakupy  z których każdego miesiąca korzysta ponad dwa miliony użytkowników, generując dziesiątki milionów sesji. Podbijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając za jej pomocą sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Działamy głównie  w obszarze FMCG, a wśród naszych kontrahentów znajdują się takie brandy jak m. in. Unilever, Nestle, Hochland P&G, LPP, Milka czy Pepsi, a spośród sieci handlowych Lidl, Pepco, Aldi, Lewiatan.

Jak widzisz rozwijamy się bardzo szybko dlatego ciągle powiększamy nasz zespół. Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby która chiałaby odbyć płatny trzymiesięczny staż/praktykę w zakresie zadań związanych z uruchamianiem, analizą i raportowaniem wyników kampanii mobile.

Obowiązki:


Oczekiwania:


Oferujemy:

 
 Czekamy na Twoje zgłoszenie!