return to list

🤓 Expert ds. rozliczeń

5 600 - 7 000 PLN brutto

🌍 Quicktransfer | Piłsudskiego 6/9, Kraków

🖥 http://www.quicktransfer.com

#turkus, #turystyka, #rozliczenia

QuickTransfer to zespół oddanych specjalistów organizujących usługi transferów osobowych na całym świecie. Nasza przygoda z transferami zapoczątkowana została w 2009 roku a zebrane doświadczenia doprowadziły nas do globalnej obecności. Naszym celem jest oferowanie usług we wszystkich krajach świata. 
Bez względu na powód i cel podróży, jesteśmy po to, aby pomagać turystom. 

Na stanowisko Ekpserta ds. rozliczeń poszukujemy osoby, która posiada nastepujące doświadczenie zawodowe - WYMAGANIE KONIECZNE:


Do codziennej realizacji należeć będą :


Oferujemy:


Nie jest to praca, a sposób za życie. Nie szukamy pracowników a partnerów. Nie możemy nic obiecać, ale zależy nam aby dzięki tej pracy każdy realizował swoje cele i zarabiał jak najwięcej.
Mamy wiedzę popartą doświadczeniem - jeżeli to co zrealizowaliśmy może być dla Ciebie interesujące, to opowiemy i pokażemy Ci jak to zrobiliśmy. Nauczymy Cię jak omijać pułapki w które sami wpadaliśmy i będziemy nieustanie rozwijali się aby nauczyć Cie jeszcze więcej.
Musisz być silny i cierpliwy, musisz nam ufać i być wobec nas szczery. Odwdzięczymy się tym samym, a dodatkowo razem będziemy się uczyć, rozwijać, stawać lepszymi ludźmi i zarabiać. 

Tu budujemy swoją drogi do szczęścia, sukcesu i zysku - zapraszam Też Ciebie!