return to list

🤓 Junior Sales Development Representative

3 200 - 5 200 PLN brutto

🌍 Ragnarson sp. z o.o. | Targowa 35, Łódź

🖥 https://ragnarson.com/

#IT, #100% zdalnie, #sprzedaż

Chcesz specjalizować się w marketingu i sprzedaży w IT? Szukamy osoby, która posiada już pewne doświadczenie i będzie chciała rozwijać się w naszym zespole marketingowo-sprzedażowym. Będziesz bezpośrednio pracować z doświadczonym marketingowcem oraz założycielami firmy.

Na początku zaczniesz od:


Twoje stanowisko będzie rozwijać się razem z Tobą, więc na pewno nie zabraknie Ci okazji do zdobywania  doświadczenia w nowych obszarach! Gdy już poznasz nas lepiej, będziesz na przykład uczestniczyć w pracy koncepcyjnej nad komunikacją oraz wizerunkiem Ragnarson.

Czas na zbieranie zgłoszeń i aplikacje został przedłużony do końca tygodnia, czyli 27 marca -  po tym terminie możesz spodziewać się odpowiedzi z naszej strony. W ramach rekrutacji staramy się odpisywać wszystkim kandydatom bez względu na dalszą kwalifikację w procesie.

Czego od Ciebie oczekujemy:


Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Ragnarson? 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmujących się konsultingiem Ruby On Rails. Od około 15 lat pracujemy ze startupami oraz scale-up’ami z Europy Zachodniej, tworząc szyte na miarę zespoły i produkty

Wyróżnia nas płaska struktura zarządzania i wewnętrzna transparentność. Jesteśmy tak zwaną turkusową organizacją, w której jako pracownik wiesz wszystko o kierunkach rozwoju firmy oraz uczestniczysz w podejmowaniu kluczowych decyzji. 

Czy chcesz pracować z dowolnego miejsca na świecie w wybranej przez Ciebie porze, w której Twoja produktywność jest największa? W Ragnarson jest to możliwe - jesteśmy firmą pracującą 100% zdalnie (z możliwością pracy z naszego nowoczesnego biura w Łodzi).

Jeżeli brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwie wiedz, że praca w takich warunkach wymaga samodzielności, dyscypliny i kierowania się naszymi wartościami.Tworzymy środowisko stymulujące każdego do rozwoju w różnych obszarach wykraczających poza codzienne obowiązki - to od Ciebie zależy, ile zyskasz pracując z nami.

Co oferujemy:


Poznaj nas w procesie rekrutacji:

I etap - rozmowa z zespołem Rekrutacji & HR 
II etap - praca domowa (case study dla naszej firmy)
III etap - cultural fit, czyli rozmowy z częścią firmy