return to list

🤓 Social Media Specialist

4 200 - 7 000 PLN brutto

🌍 RoboCamp | Trzy Lipy 3, Gdańsk

🖥 https://www.robocamp.pl/

#startup, #facebook, #socialmedia

RoboCamp tworzy nowy standard nauczania robotyki i programowania w szkole. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom stworzyliśmy platformę edukacyjną wspierającą nauczycieli i uczniów. System pozwala prowadzić ciekawe i merytoryczne zajęcia, nawet jeśli nauczyciel dopiero stawia pierwsze kroki w świecie programowania. RoboCamp to innowacyjny i kilkukrotnie nagradzany startup, którego sukces zawdzięczamy różnorodnym osobowościom i talentom zebranym w jeden zespół.

RoboCamp to nowoczesne podejście do edukacji powszechnej – do nauki połączonej z zabawą. Nasza firma rozwija się szybciej niż kiedykolwiek, dlatego potrzebujemy coraz więcej kapitalnych pracowników.

KOGO SZUKAMY?

Będziesz odpowiadać za treści i komunikację z użytkownikami portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Twoje zadania będą miały na celu wdrażanie strategii marketingowej firmy – skierowanej do polsko- i anglojęzycznych odbiorców – na poziomie mediów społecznościowych.

POTRZEBUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE...

Jeśli cechuje Cię otwartość na ludzi z całego świata, doświadczenie w pracy z social media i łatwość w posługiwaniu się językiem angielskim.

CZEGO WYMAGAMY?


CO ZYSKASZ?


JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?


Pracując w RoboCamp możesz spodziewać się możliwości rozwoju i niepowtarzalnej atmosfery w pracy.
Brzmi interesująco?
Wypełnij formularz i dołącz do zespołu RoboCamp! 😊