return to list

🤓 Sales Representative

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 S-Labs | Dworska 1a, Kraków

🖥 http://www.slabs.pl

#smarthome, #IoT, #sales

Niedawno zatrudniliśmy do naszego zespołu sprzedaży Karola- Karol kocha sprzedaż, jest kontaktowy, zabawny, doskonale radzi sobie w rozmowach z klientem, potrafi znaleźć dojście do właściwych osób i nosi śmieszne skarpetki. Bądź jak Karol- dołącz do naszego zespołu! (skarpetki możesz mieć dowolne). 

Szukamy prawdziwej, sprzedażowej OSOBOWOŚCI- kogoś kto czuje sprzedaż każdą komórką ciała, lubi kontakt z ludźmi i wie co nieco o tym czym to się je (doświadczenie w sprzedaży jakiejkolwiek konieczne, w SaaS bardzo mile widziane).

Szukamy interesującego człowieka, który bardzo dobrze zna język angielski i dogada się po rosyjsku i/lub niemiecku i/lub hiszpańsku. Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że będziesz z nami rozwijać sprzedaż systemu Appartme w Polsce i za granicą. Znaczy to też, że razem z naszym produktem zwiedzisz Polskę i świat (słyszeli o nas już w Łowiczu, Pekinie i Dubaju).

Jeśli jesteś samodzielna/y, odpowiedzialna/y i chcesz pracować w branży, która  bardzo dynamicznie się rozwija, nie boisz się nowych technologii i szukasz stabilnej firmy, w której docenimy Twoje zaangażowanie nie tylko dobrym słowem ale przede wszystkim stałą pensją i wysokimi prowizjami to (nawet jeśli nie lubisz kolorowych skarpetek) aplikuj już dzisiaj! 

Oferujemy także: owocowe środy (banany prima sort- nie żadne tam zgnilce), dofinansowanie Benefitu (zdecydowanie staramy się być FIT), fajne biuro w centrum Wszechświata (znaczy niedaleko ICE), parking dla rowerów, imprezy firmowe a przede wszystkim bardzo fajną atmosferę (ćwiczenie mięśni brzucha od śmiechu gratis!). Aplikuj, spotkaj się z nami i stwórzmy razem SuperTeam!

Podane wynagrodzenie w ogłoszeniu nie zawiera prowizji od sprzedaży.