return to list

🤓 B2B marketing manager

Undisclosed salary

🌍 SecuRing | Kalwaryjska 65/6, Kraków

🖥 http://www.securing.biz

#B2B, #SocialMedia, #SecurityIT

Kim jesteśmy?
Zajmujemy się problemami bezpieczeństwa IT. Pomagamy naszym klientom osiągać wysoki poziom bezpieczeństwa ich systemów IT i aplikacji dostarczając usługi takie jak testowanie bezpieczeństwa, warsztaty edukacyjne i usługi konsultacyjne. Działamy od 2003 roku, pracujemy głównie z dużymi klientami: banki, ubezpieczyciele, systemy płatności, e-commerce, firmy oferujące aplikacje „w chmurze” itp. ale także nowoczesne startupy w Polsce i za granicą. Więcej o nas dowiesz się na stronie https://www.securing.biz/

Opis stanowiska:

Oczekiwania:

Co oferujemy?

Proces rekrutacji:
Jeśli spełniasz powyższe kryteria, to prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@securing.pl z tytułem “B2B marketing manager”.
W kolejnym etapie zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, której elementem będzie krótkie zadanie marketingowe (w języku angielskim). Wtedy też dostaniesz komplet informacji o naszej firmie, tym czym się zajmujemy i specyfice pracy na tym stanowisku. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.
Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2019 r.