return to list

馃 Specjalista ds. Marketingu

Undisclosed salary

馃實 SELENA | Wy艣cigowa 56 E, Wroc艂aw

馃枼 http://www.selena.pl/pl/

#marketing, #chemiabudowlana

Selena powsta艂a w 1992 roku we Wroc艂awiu. Obecnie firma posiada ju偶 ponad 25 lat do艣wiadczenia na rynku chemii budowlanej i od czasu, kiedy to na pocz膮tku lat dziewi臋膰dziesi膮tych w spos贸b pionierski, rozpocz臋艂a edukacj臋 rynku w zakresie nowych technologii z wykorzystaniem pian, silikon贸w i uszczelniaczy, oferowany przez firm臋 Selena asortyment produkt贸w ulega sukcesywnemu poszerzaniu. Dzisiaj oferta produktowa Seleny nale偶y do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale te偶 na 艣wiecie.

Najwa偶niejsi s膮 dla nas ludzie. To pracownicy stanowi膮 najwi臋kszy kapita艂 ka偶dej organizacji, dlatego te偶 stawiamy na ludzi, kt贸rych cechuje kreatywno艣膰, zaanga偶owanie, profesjonalizm, uczciwo艣膰 i pasja. Doceniamy umiej臋tno艣膰 pracy w zespole i ch臋膰 dzielenia si臋 wiedz膮 i do艣wiadczeniem.

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Wroc艂aw

Zadania na stanowisku:

Od kandydat贸w oczekujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami