return to list

🤓 Senior International Key Account Manager

Undisclosed salary

🌍 Sinterit Sp. z o.o. | Centrum, Kraków

🖥 https://www.sinterit.com/

#senior, #international, #sales

Sinterit Sp. z o.o. –  to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering). 


KIM JESTEŚMY?

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up założony przez byłych pracowników oraz inżynierów Google i ABB, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze.  Ze start-upu  produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D. 

W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SENIOR INTERNATIONAL KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Kraków


Twoja Misja. 

Jako SENIOR INTERNATIONAL KEY ACCOUNT MANAGER  będziesz odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie klientami oraz aktywne realizowanie strategii sprzedaży produktów poprzez siatkę dystrybutorów na rynkach międzynarodowych.

Jeśli masz potwierdzone sukcesami doświadczenie w pracy z zaawansowanym produktem technicznym, masz wykształcenie wyższe techniczne, umiesz rozwijać, wspierać i  oraz zarządzać klientem zagranicznym , cechuje Cię kreatywność, i nie ma dla ciebie celów niemożliwych do zrealizowania - to właśnie Ciebie szukamy!

Do Twoich obowiązków należeć będzie: 

Oczekiwania:


Dołącz do zespołu Sinterit, i weź aktywny udział w rozwoju firmy, która konsekwentnie dąży do zdobycia miana lidera w branży druku 3D!

Co mówią o nas media:

https://www.forbes.com/sites/sarahgoehrke/2019/01/25/why-are-investors-pouring-millions-into-3-d-printing/#2c118cc27f94
https://www.engineering.com/Education/EducationArticles/ArticleID/19065/Talented-Mr-Simon-How-Talent-and-3D-Printing-Revolutionize-Production-Lines.aspx