return to list

馃 WebDesigner UX / Graphic Designer

4 000 - 7 000 PLN netto

馃實 Sky-Shop.pl | Cegielniana 4a, Krak贸w

馃枼 http://Sky-Shop.pl

#UX, #webdesign, #ecommerce

Sky-Shop to polska platforma sklep贸w internetowych dzia艂aj膮ca w modelu SaaS, istniej膮ca od 2009 roku z kt贸rej do tej pory skorzysta艂o ponad 35 000 sklep贸w internetowych. W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko WebDesigner UX / Graphic Designer

Jako WebDesigner b臋dziesz realizowa艂 projekty na wewn臋trzne potrzeby naszej marki jak i na zlecenia naszych Klient贸w. Musisz mie膰 偶y艂k臋 webdesignera w tym zna膰 艣wie偶e i nowe trendy w projektowaniu webowych, zna膰 zasady UX, w tym tak偶e zna膰 zasady UX dla dashbord贸w oprogramowania webowego.

Dzia艂amy szeroko i Twoja praca b臋dzie ciekawa i urozmaicona. B臋dziesz mia艂 realny wp艂yw na branding marki Sky-Shop.pl jak i branding Klient贸w Sky-Shop czyli sklep贸w internetowych. B臋dziesz wsp贸艂pracowa艂 bezpo艣rednio z marketingiem, biznesem oraz dzia艂em IT.

Jakie zadania czekaj膮 na Ciebie, od najcz臋stszych:

Czego oczekujemy:

Mile widziane:

 >> Do kandydatury wymagane jest za艂膮czenie portfolio z realizacjami: www, sklepy, logotypy, social media, mile widziane dashboardy. <<