return to list

🤓 Specjalista ds. Monitoringu Mediów

2 900 - 3 400 PLN brutto

🌍 Sponsoring Insight | Pl. Solny 18-19, Wrocław

🖥 http://www.sponsoringinsight.pl

#sponsoring, #sport, #media

Sponsoring Insight Sp. z o.o. to jedna z czołowych agencji działających na rynku biznesu sportowego, obsługująca największe podmioty i marki działające na rynku.

Jesteśmy częścią Grupy Komunikacja+, a naszą specjalizacją są badania, analizy i doradztwo w zakresie sponsoringu oraz marketingu sportu i kultury. Dostarczamy informacje, dzięki którym nasi klienci – sponsorzy oraz podmioty sponsorowane – mogą podejmować trafne decyzje, a w konsekwencji realizować swoje cele strategiczne.
 
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Monitoringu Mediów


Praca polega na analizie otrzymanych materiałów (internetowych, prasowych, telewizyjnych) w celu weryfikacji pod kątem występowania ekspozycji sponsoringowych monitorowanych marek, odpowiedniej ich klasyfikacji oraz wprowadzaniu do bazy danych.

OFERUJEMY:


WYMAGANIA:


Przy aplikacji mile widziane kilka zdań argumentacji czym kierowałeś(-aś) się przy wyborze naszej oferty i jakie są Twoje główne zainteresowania w obszarze sportu. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Chcielibyśmy również poinformować, że w kontekście obecnej sytuacji epidemicznej cały zespół monitoringu mediów pracuje zdalnie i taki też będzie charakter pracy w najbliższym czasie. Wyjątkiem jest kilkudniowy okres wdrożeniowy, który odbywa się stacjonarnie w biurze. Docelowo jednak pracować będziemy w biurze (z możliwością pracy zdalnej w uzasadnionych przypadkach) - z tego względu prosimy o aplikacje jedynie osoby z Wrocławia lub okolic.