return to list

馃 Account Manager

Undisclosed salary

馃實 Tide Software | Piaseczno, Wi艣niowa 8c, Warszawa

馃枼 https://www.tidesoftware.pl/

#teleinformatyka, #telekomunikacja, #B2B

Kim jeste艣my? Od 10 lat dostarczamy us艂ugi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klient贸w biznesowych. Z naszych us艂ug korzysta aktualnie 6 z 10 najwi臋kszych bank贸w oraz 4 z 5 najwi臋kszych firm windykacyjnych w Polsce, najwi臋ksze sieci handlowe z bran偶y fashion. Posiadamy ugruntowan膮 pozycj臋 na rynku, pracujemy bezpo艣rednio zar贸wno z polskimi, jak i zagranicznymi operatorami GSM i telefonii stacjonarnej.

Co nas wyr贸偶nia? M艂ody, zgrany zesp贸艂. Mo偶liwo艣膰 pracy przy realizacji ciekawych projekt贸w. Stabilne zatrudnienie 鈥 jeste艣my laureatem konkursu Solidny Pracodawca 2015 Roku (szkolenia, wyjazdy integracyjne zagraniczne, system motywacyjny, opieka medyczna i karnet sportowy).

W zwi膮zku z rozbudow膮 naszego dzia艂u sprzeda偶y poszukujemy os贸b na stanowisko Account Managera do Piaseczna k. Warszawy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b臋dzie odpowiedzialna za sprzeda偶 us艂ug Tide Software oraz budowanie relacji z klientem biznesowym.