return to list

🤓 Specjalista sprzedaży z j. chorwackim

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Tivron | Jana Pawła II 180, Kraków

🖥 https://www.tivron.com/

#kraków, #sprzedaż, #chorwacki

Jeśli znasz język chorwacki, chciałbyś coś zmienić, znaleźć nową pracę i w końcu mieć żywy kontakt z tym językiem to dołącz do naszego zespołu! 
 
Ciebie zapraszamy do pracy z językiem chorwackim, ale działamy też na takich rynkach jak szwedzki, niemiecki, francuski, węgierski, rumuński, bułgarski, polski i kilku innych. W naszym zespole jest już ponad 100 osób, które zajmują się sprzedażą - spełniają się zawodowo i świetnie zarabiają! 
 
Co robią osoby u nas w zespole i co możesz robić Ty?

Praca polega na telefonicznej i mailowej obsłudze klienta w branży health&beauty - głównie zajmiesz się powiększaniem zamówień złożonych przez internet czyli tak naprawdę dosprzedażą naturalnych suplementów diety. 

Mamy również infolinię przychodzącą, na którą dzwonią klienci, którzy zobaczyli reklamę produktów w prasie i chcą złożyć zamówienie. 
Praca łączy ze sobą ciągłe szlifowanie umiejętności językowych przez kontakt z native speakerami ze sprzedażą - spokojnie, sprzedaży Cię nauczymy! Zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem współpracy! 
 
Co mamy do zaoferowania? 

 
Czego oczekujemy od naszych pracowników?

Dla nas liczą się chęci do rozwoju, znajomość języka chorwackiego na poziomie min. B2/C1 oraz podstawowa znajomość języka polskiego. Nauczymy Cię jak sprzedawać żeby dobrze zarobić więc nie wymagamy doświadczenia.

Lokalizacja: Kraków, Czyżyny lub zdalnie po miesięcznym okresie wdrożenia w Krakowie (zapewniamy nocleg)
 
Aplikuj przez formularz i dołącz do nas jak najszybciej!