return to list

🤓 Specjalista ds. komunikacji

7 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Tomczak Stanisławski | Krysiewicza 3A, Poznań

🖥 https://tomczak-stanislawski.pl

#komunikacja, #content

Jesteśmy agencją marketingową, która specjalizuje się w obsłudze wymagających firm, głównie kancelarii prawniczych.

Zajmujemy się budowaniem strategii, tworzeniem planów marketingowych i ich kompleksową realizacją. Budujemy wizerunek i wzmacniamy zasięgi online i offline naszych klientów. Nasze projekty wielokrotnie zostały wyróżnione jako najlepsze w Polsce. Wąska specjalizacja wymusza na nas ciągłą naukę, a co za tym idzie - rozwój. Nasz zespół - specjalistów i fajnych ludzi - stopniowo się powiększa.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy osoby, która będzie kreować strategie komunikacji marketingowej dla naszych klientów. Z doświadczeniem w podobnej pracy, w marketingu usług lub produktów B2B. Niezbędna będzie kreatywność i otwartość na działania omnichannel. Potrafisz skutecznie kierować przekazem reklamowym, docierając do wymagającego klienta docelowego? Prawdopodobnie to Ciebie poszukujemy! 

Jeśli chcesz dołączyć do nas, musisz wiedzieć, że cenimy:


Jeszcze lepiej jeśli masz (choć nie zniechęcaj się, jeśli nie):

CO OFERUJEMY:


WIDZISZ SIEBIE W NASZYM ZESPOLE?

Napisz do nas na kariera@tomczak-stanislawski.pl. Dodaj kilka słów o sobie, CV lub link do Twojego profilu na Linkedin, a także linki do stron firm / usług / marek / projektów, za których komunikację marketingową odpowiadasz / odpowiadałeś. 

Miło nam będzie Ciebie poznać!