return to list

馃 Specjalista ds. Digital Marketingu (SEM)

6 000 - 10 000 PLN brutto

馃實 Vasco Electronics | Eximus Park, Zabierz贸w

馃枼 https://vasco-electronics.pl

#marketing, #SEM, #GoogleAds

Vasco Electronics jest 艣wiatowym liderem zajmuj膮cym si臋 produkcj膮 i dystrybucj膮 materia艂贸w i urz膮dze艅 zwi膮zanych z t艂umaczeniami elektronicznymi oraz innych produkt贸w opartych na nowych technologiach pod mark膮 VASCO w tym oprogramowania. Produkty Vasco Electronics sprzedawane s膮 na ca艂ym 艣wiecie poprzez sie膰 filii i sp贸艂ek w UE, USA i Chinach.

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Digital Marketingu (SEM/PPC/Google Ads), kt贸ry b臋dzie b臋dzie prowadzi艂 i zarz膮dza艂 kampaniami online firmy. Je偶eli jeste艣 osob膮, kt贸ra ma do艣wiadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii, lubi nowe wyzwania, ma du偶o energii i ch臋ci do pracy, pos艂uguje si臋 biegle j臋zykiem angielskim i chce pracowa膰 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku to mo偶e to by膰 praca w艂a艣nie dla Ciebie!

G艂贸wne zadania:

Nasze oczekiwania:

Co oferujemy:

Miejsce pracy: Zabierz贸w, Eximus Park (Krak贸w Business Park)

Zainteresowany? Do艂膮cz do nas!