return to list

🤓 Performance Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Vercom S.A. | Bałtyk, Roosevelta 22, Poznań

🖥 http://www.vercom.pl

#marketing, #performance, #digital

Digital Marketing/ Performance Marketing Specialist poszukiwany/a!

Do naszego zespołu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko Digital Marketing/ Performance Marketing Specialist. Dołączając do zespołu grupy technologicznej Vercom S.A., czyli jednej z najszybciej rozwijających się spółek IT w Polsce, będziesz mieć okazję pracy m.in. dla takich marek jak EmailLabs i Redlink. Zostaliśmy nagrodzeni m.in. w prestiżowym rankingu Europe Deloitte Fast 50 i w rankingu najszybciej rozwijających się spółek, opublikowanym przez Financial Times. Jesteśmy ekspertami w zakresie komunikacji E-MAIL, SMS i MARKETING AUTOMATION - obsługujemy najbardziej znane marki w Polsce!

Zakres obowiązków:

●       Strategiczne planowanie i realizacja kampanii reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads
●       Prowadzenie działań wspierających proces sprzedaży i generowanie kontaktów online
●       Analiza prowadzonych działań promocyjnych i ich optymalizacja
●       Analiza lejków konwersji
●       Dbałość o zbieranie poprawnych danych o użytkownikach witryn
●       Konfiguracja takich narzędzi jak Google Analytics, Google Tag Manager
●       Realizacja celów w oparciu o ROI i budżet / rekomendacja budżetu na kampanie
●       Tworzenie raportów z przeprowadzenia kampanii
●       Szukanie nowych źródeł pozyskiwania leadów
●       Współpraca z zespołem marketingu i firmami współpracującymi

Ofertę kierujemy do osób, które:

●       Świetnie rozumieją czym jest performance marketing
●       W działaniu stawiają na osiąganie założonych celów
●       Posiadają minimum dwa lata doświadczenia w realizacji działań z obszaru marketingu online, w tym Google Ads i Facebook Ads
●       Potwierdziły swoje umiejętności certyfikatem Google Ads z reklamy w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej
●       Bardzo dobrze znają narzędzia Google Analytics i Google Tag Manager, a ich konfiguracja nie stanowi dla nich problemu
●       Posiadają umiejętności planowania strategicznego i analityczne myślenie
●       Bardzo dobrze komunikują się w języku angielskim,
●       Mają kreatywne podejście do analizy danych i z dużą dociekliwością poszukują nowych możliwości zwiększenia efektywności działań marketingowych
●       Mają doświadczenie w marketingu B2B, w szczególności w branży technologicznej (dodatkowy atut)
●       Mają pozytywne nastawienie

Oferujemy:

●       Współpracę przy ciekawych projektach - prowadzimy działania marketingowe dla kilku marek grupy Vercom S.A.
●       Możliwość udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
●       Bezpłatne lekcje języka angielskiego
●       Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania
●       Przyjazną atmosferę pracy
●       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
●       Dodatkowo dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
●       Zapewniamy również świeże owoce