• Wszystkie ofertyKielceLogistykaKierowcaKierowca Międzynarodowy C+E
    Kierowca Międzynarodowy C+E
    new
    Logistyka
    VIVE Textile Recycling

    Kielce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Dołącz do ponad 100-osobowego Zespołu Kierowców w VIVE Group, Lidera w swojej branży w Polsce.

    W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyklingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób.

    Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca Międzynarodowy C+E

    Charakterystyka pracy:

    ·        Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE,

    ·        Obsady pojedyncze i podwójne,

    ·        Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,

    ·        Wyjazdy na trasach krótkich - kilkudniowe,

    ·        Wyjazdy na trasach długich 2-tygodniowe (sporadycznie 3 tygodnie),

    ·        „Kółka” na powtarzalnych trasach,

    ·        Okres w trasie między 20-26 dni.

    Od kandydatów oczekujemy:

    ·        Prawa jazdy kat. C+E, Nie posiadasz jeszcze prawa jazdy C+E - NIC STRACONEGO. Istnieje możliwość finansowania kursu.

    ·        Niezbędne do zatrudnienia dokumenty: świadectwo kwalifikacji, orzeczenie psychologiczne, kartę kierowcy,

    ·        Uczciwości i dyspozycyjności,

    ·        Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego/ukraińskiego,

    ·        Mile widziane doświadczenie w zawodzie 1 rok.

    Oferujemy:

    ·        Umowę o pracę (na podstawie Pakietu Mobilności - od kwoty 7824zł brutto),

    ·        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny: 8000-10000zł netto, przy min. 20 dniach pracy,

    ·        Dniówka: 400-420zł netto,

    ·        Dodatkowo: nagroda za spalanie i postawę pracownik, dodatki stażowe, dodatek za sanitariaty,

    ·        Nowoczesną flotę samochodów ciężarowych (maksymalnie 3-4 letnie),

    ·        Bogate zaplecze socjalne,

    ·        Odzież roboczą,

    ·        Szkolenia wstępne i Eco Drive.

    Benefity:

    ·        Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy również do celów prywatnych),

    ·        Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,

    ·        Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony i paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty rabatowe na wybrane stacje paliw, system poleć pracownika itd.

    Wyślij swoje CV na: rekrutacja@vive.com.pl lub zadzwoń: 885 611 770

    Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.